atschi91 vs. raf camora
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
atschi91
- Totalt resultat
- +716 398 017
0 enheter förlorade
Försvarare
raf camora
- Totalt resultat
- −716 398 017
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 716 398 017
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +182 072 558 | −182 072 558 |
| Kristall | +204 987 727 | −204 987 727 |
| Deuterium | +329 337 732 | −329 337 732 |
| Totalt | +716 398 017 | −716 398 017 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +716 398 017 | −716 398 017 |
| Totalt resultat | +716 398 017 | −716 398 017 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 182 072 558 | 204 987 727 | 329 337 732 | 716 398 017 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · atschi91
Vapen 200 % · Sköld 200 % · Pansar 210 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Stort transportskepp | 30 000 |
| Jagare | 7 777 |
Försvarare · raf camora
Vapen 190 % · Sköld 190 % · Pansar 200 %
| Typ | Enheter |
|---|