Stannis vs. Marshal Pavo
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Stannis
- Totalt resultat
- +10 136 715
0 enheter förlorade
Försvarare
Marshal Pavo
- Totalt resultat
- −10 136 715
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 10 136 715
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +2 919 468 | −2 919 468 |
| Kristall | +2 253 955 | −2 253 955 |
| Deuterium | +4 963 292 | −4 963 292 |
| Totalt | +10 136 715 | −10 136 715 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +10 136 715 | −10 136 715 |
| Totalt resultat | +10 136 715 | −10 136 715 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 2 919 468 | 2 253 955 | 4 963 292 | 10 136 715 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Stannis
Vapen 190 % · Sköld 190 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Kryssare | 5 000 |
| Pathfinder | 800 |
Försvarare · Marshal Pavo
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|