Stannis vs. Marshal Pavo
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Stannis
- Totalt resultat
- +5 068 358
0 enheter förlorade
Försvarare
Marshal Pavo
- Totalt resultat
- −5 068 358
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 5 068 358
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +1 459 734 | −1 459 734 |
| Kristall | +1 126 978 | −1 126 978 |
| Deuterium | +2 481 646 | −2 481 646 |
| Totalt | +5 068 358 | −5 068 358 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +5 068 358 | −5 068 358 |
| Totalt resultat | +5 068 358 | −5 068 358 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 1 459 734 | 1 126 978 | 2 481 646 | 5 068 358 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Stannis
Vapen 190 % · Sköld 190 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Kryssare | 4 000 |
| Pathfinder | 400 |
Försvarare · Marshal Pavo
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|