Stannis vs. Marshal Pavo
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Stannis
- Totalt resultat
- +7 745 566
0 enheter förlorade
Försvarare
Marshal Pavo
- Totalt resultat
- −7 745 566
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 7 745 566
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +6 139 472 | −6 139 472 |
| Kristall | +1 008 750 | −1 008 750 |
| Deuterium | +597 344 | −597 344 |
| Totalt | +7 745 566 | −7 745 566 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +7 745 566 | −7 745 566 |
| Totalt resultat | +7 745 566 | −7 745 566 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 6 139 472 | 1 008 750 | 597 344 | 7 745 566 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Stannis
Vapen 190 % · Sköld 190 % · Pansar 180 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Kryssare | 500 |
| Pathfinder | 500 |
Försvarare · Marshal Pavo
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|