Energy_on_tour 2.0
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[LMA] Energy
- Totalt resultat
- +281 760 430
2 712 000 enheter förlorade
Försvarare
[SCR] Gall
- Totalt resultat
- −319 088 030
118 358 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 4 follow-ups
- Förstörda enheter
- 121 070 000
- Byte
- 19 906 470
- Vrakfält
- 83 742 400
- Rundor
- 4
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +142 189 854 | −161 167 854 |
| Kristall | +101 530 027 | −118 441 627 |
| Deuterium | +38 040 549 | −39 478 549 |
| Totalt | +281 760 430 | −319 088 030 |
| Hederspoäng | +3 231 | +616 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −2 712 000 | −118 358 000 |
| Byte | +19 906 470 | −19 906 470 |
| 4 follow-ups | +180 823 560 | −180 823 560 |
| Saknat vrakfält | +83 742 400 | |
| Totalt resultat | +281 760 430 | −319 088 030 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (75 %) | 6 635 490 | 6 635 490 | 6 635 490 | 19 906 470 |
| Vrakfält | 44 282 000 | 39 460 400 | 83 742 400 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +79 698 848 | −79 698 848 |
| Follow-up 2 | +50 750 000 | −50 750 000 |
| Follow-up 3 | +30 450 000 | −30 450 000 |
| Follow-up 4 | +19 924 712 | −19 924 712 |
Flottor
Anfallare · [LMA] Energy
Vapen 130 % · Sköld 130 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Kryssare | 6 000 | −48 |
| Slagskepp | 6 000 | −22 |
Försvarare · [SCR] Gall förstörd
Vapen 150 % · Sköld 140 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 8 400 | −8 400 |
| Litet jaktskepp | 500 | −500 |
| Stort jaktskepp | 100 | −100 |
| Kryssare | 300 | −300 |
| Återvinnare | 26 | −26 |
| Flaggskepp | 30 | −30 |
| Jagare | 8 | −8 |
| Reaper | 6 | −6 |
Kommentarer
Logga in för att lämna en kommentar. Logga in
Inga kommentarer än – skriv den första.