[Rebels] OneandOnlyTNG vs. Gall
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[Rebels] OneandOnlyTNG
- Totalt resultat
- +116 717 144
7 250 000 enheter förlorade
Försvarare
Gall
- Totalt resultat
- −168 301 644
94 922 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 4 follow-ups · 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 102 172 000
- Byte
- 6 153 800
- Vrakfält
- 50 587 000
- Rundor
- 5
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +48 409 516 | −75 954 516 |
| Kristall | +27 811 742 | −50 853 242 |
| Deuterium | +40 495 886 | −41 493 886 |
| Totalt | +116 717 144 | −168 301 644 |
| Hederspoäng | −2 475 | +1 493 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −7 250 000 | −94 922 000 |
| Byte | +6 153 800 | −6 153 800 |
| 4 follow-ups | +67 225 844 | −67 225 844 |
| 1 återvinningsrapport | +50 587 500 | |
| Totalt resultat | +116 717 144 | −168 301 644 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 2 051 266 | 2 051 267 | 2 051 267 | 6 153 800 |
| Vrakfält | 27 545 000 | 23 042 000 | 50 587 000 | |
| Återvunnet | 27 545 000 | 23 042 500 | 50 587 500 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +35 853 783 | −35 853 783 |
| Follow-up 2 | +17 926 892 | −17 926 892 |
| Follow-up 3 | +8 963 446 | −8 963 446 |
| Follow-up 4 | +4 481 723 | −4 481 723 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 27 545 000 | 23 042 500 | 50 587 500 |
Flottor
Anfallare · [Rebels] OneandOnlyTNG
Vapen 170 % · Sköld 180 % · Pansar 180 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Kryssare | 5 555 | −250 |
Försvarare · Gall förstörd
Vapen 150 % · Sköld 150 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 6 800 | −6 800 |
| Kryssare | 140 | −140 |
| Slagskepp | 130 | −130 |
| Återvinnare | 34 | −34 |
| Jagare | 10 | −10 |
Kommentarer
Logga in för att lämna en kommentar. Logga in