Massephase vs. Coma1111
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Massephase
- Totalt resultat
- +489 108 089
0 enheter förlorade
Försvarare
Coma1111
- Totalt resultat
- −489 108 089
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 489 108 089
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +347 146 700 | −347 146 700 |
| Kristall | +80 281 200 | −80 281 200 |
| Deuterium | +61 680 189 | −61 680 189 |
| Totalt | +489 108 089 | −489 108 089 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +489 108 089 | −489 108 089 |
| Totalt resultat | +489 108 089 | −489 108 089 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 347 146 700 | 80 281 200 | 61 680 189 | 489 108 089 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Massephase
Vapen 220 % · Sköld 220 % · Pansar 220 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 30 000 |
Försvarare · Coma1111
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|