Massephase vs. Coma1111
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Massephase
- Totalt resultat
- +244 554 044
0 enheter förlorade
Försvarare
Coma1111
- Totalt resultat
- −244 554 044
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 244 554 044
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +173 573 350 | −173 573 350 |
| Kristall | +40 140 600 | −40 140 600 |
| Deuterium | +30 840 094 | −30 840 094 |
| Totalt | +244 554 044 | −244 554 044 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +244 554 044 | −244 554 044 |
| Totalt resultat | +244 554 044 | −244 554 044 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 173 573 350 | 40 140 600 | 30 840 094 | 244 554 044 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Massephase
Vapen 220 % · Sköld 220 % · Pansar 220 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 15 000 |
Försvarare · Coma1111
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|