Massephase vs. Coma1111
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Massephase
- Totalt resultat
- +122 277 022
0 enheter förlorade
Försvarare
Coma1111
- Totalt resultat
- −122 277 022
0 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 0
- Byte
- 122 277 022
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 0
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +86 786 675 | −86 786 675 |
| Kristall | +20 070 300 | −20 070 300 |
| Deuterium | +15 420 047 | −15 420 047 |
| Totalt | +122 277 022 | −122 277 022 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | 0 |
| Byte | +122 277 022 | −122 277 022 |
| Totalt resultat | +122 277 022 | −122 277 022 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 86 786 675 | 20 070 300 | 15 420 047 | 122 277 022 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · Massephase
Vapen 220 % · Sköld 220 % · Pansar 220 %
| Typ | Enheter |
|---|---|
| Pathfinder | 7 500 |
Försvarare · Coma1111
Vapen 180 % · Sköld 170 % · Pansar 190 %
| Typ | Enheter |
|---|