bengel vs. subzero
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
bengel
- Totalt resultat
- +27 605 000
0 enheter förlorade
Försvarare
subzero
- Totalt resultat
- −27 751 000
812 000 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 812 000
- Byte
- 27 605 000
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +9 201 666 | −9 347 666 |
| Kristall | +9 201 667 | −9 201 667 |
| Deuterium | +9 201 667 | −9 201 667 |
| Totalt | +27 605 000 | −27 751 000 |
| Hederspoäng | +44 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | −812 000 |
| Byte | +27 605 000 | −27 605 000 |
| Reparerat försvar | +666 000 | |
| Totalt resultat | +27 605 000 | −27 751 000 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (75 %) | 9 201 666 | 9 201 667 | 9 201 667 | 27 605 000 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · bengel
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 1 101 | 0 |
| Kryssare | 100 | 0 |
2 flottor
bengel · flotta 1
Vapen 140 % · Sköld 130 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Stort transportskepp | 1 101 | 1 101 | 0 |
bengel · flotta 2
Vapen 140 % · Sköld 130 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Kryssare | 100 | 100 | 0 |
Försvarare · subzero förstörd
Vapen 120 % · Sköld 80 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Raketramp | 406 | −406 |
333 Raketramp kunde lagas.