[1v9] IronMan vs. [USS] Maltonade
Resultat
Angriberen vandt kampen.
Angriber
[1v9] IronMan
- Samlet resultat
- +220.382.441
3.944.000 enheder tabt
Forsvarer
[USS] Maltonade
- Samlet resultat
- −329.009.566
213.314.000 enheder tabt
Samlet resultat inklusive 2 follow-ups · 1 recycle-rapport
- Ødelagte enheder
- 217.258.000
- Bytte
- 66.111.752
- Ruinmark
- 108.629.000
- Runder
- 2
Detaljer
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Metal | +149.876.020 | −204.977.020 |
| Krystal | +57.694.421 | −107.411.546 |
| Deuterium | +12.812.000 | −16.621.000 |
| I alt | +220.382.441 | −329.009.566 |
| Ærespoint | −9.610 | +863 |
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Kamptab | −3.944.000 | −213.314.000 |
| Bytte | +66.111.752 | −66.111.752 |
| 2 follow-ups | +49.583.814 | −49.583.814 |
| 1 recycle-rapport | +108.630.875 | |
| Samlet resultat | +220.382.441 | −329.009.566 |
| Metal | Krystal | Deuterium | I alt | |
|---|---|---|---|---|
| Bytte (50 %) | 55.711.440 | 5.100.312 | 5.300.000 | 66.111.752 |
| Ruinmark | 55.101.000 | 49.719.000 | 3.809.000 | 108.629.000 |
| Høstet | 55.101.000 | 49.720.875 | 3.809.000 | 108.630.875 |
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +33.055.876 | −33.055.876 |
| Follow-up 2 | +16.527.938 | −16.527.938 |
| Metal | Krystal | Deuterium | I alt | |
|---|---|---|---|---|
| Recycle-rapport 1 | 55.101.000 | 49.720.875 | 3.809.000 | 108.630.875 |
Flåder
Angriber · [1v9] IronMan
Våben 210 % · Skjold 200 % · Pansring 200 %
| Type | Før | Tabt |
|---|---|---|
| Krydser | 50.000 | −136 |
Forsvarer · [USS] Maltonade ødelagt
Våben 150 % · Skjold 150 % · Pansring 150 %
| Type | Før | Tabt |
|---|---|---|
| Lille Transporter | 13 | −13 |
| Stor Transporter | 12.814 | −12.814 |
| Stor Jæger | 8 | −8 |
| Krydser | 866 | −866 |
| Slagskib | 44 | −44 |
| Spionagesonde | 2.132 | −2.132 |
| Bomber | 10 | −10 |
| Destroyer | 79 | −79 |
| Interceptor | 1 | −1 |
| Reaper | 26 | −26 |
| Stifinder | 468 | −468 |