[1v9] IronMan vs. [USS] Maltonade
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[1v9] IronMan
- Totalt resultat
- +220 382 441
3 944 000 enheter förlorade
Försvarare
[USS] Maltonade
- Totalt resultat
- −329 009 566
213 314 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 2 follow-ups · 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 217 258 000
- Byte
- 66 111 752
- Vrakfält
- 108 629 000
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +149 876 020 | −204 977 020 |
| Kristall | +57 694 421 | −107 411 546 |
| Deuterium | +12 812 000 | −16 621 000 |
| Totalt | +220 382 441 | −329 009 566 |
| Hederspoäng | −9 610 | +863 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −3 944 000 | −213 314 000 |
| Byte | +66 111 752 | −66 111 752 |
| 2 follow-ups | +49 583 814 | −49 583 814 |
| 1 återvinningsrapport | +108 630 875 | |
| Totalt resultat | +220 382 441 | −329 009 566 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 55 711 440 | 5 100 312 | 5 300 000 | 66 111 752 |
| Vrakfält | 55 101 000 | 49 719 000 | 3 809 000 | 108 629 000 |
| Återvunnet | 55 101 000 | 49 720 875 | 3 809 000 | 108 630 875 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +33 055 876 | −33 055 876 |
| Follow-up 2 | +16 527 938 | −16 527 938 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 55 101 000 | 49 720 875 | 3 809 000 | 108 630 875 |
Flottor
Anfallare · [1v9] IronMan
Vapen 210 % · Sköld 200 % · Pansar 200 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Kryssare | 50 000 | −136 |
Försvarare · [USS] Maltonade förstörd
Vapen 150 % · Sköld 150 % · Pansar 150 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 13 | −13 |
| Stort transportskepp | 12 814 | −12 814 |
| Stort jaktskepp | 8 | −8 |
| Kryssare | 866 | −866 |
| Slagskepp | 44 | −44 |
| Spionsond | 2 132 | −2 132 |
| Bombare | 10 | −10 |
| Flaggskepp | 79 | −79 |
| Jagare | 1 | −1 |
| Reaper | 26 | −26 |
| Pathfinder | 468 | −468 |