HeadCrash vs. Graveyard
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
HeadCrash
- Totalt resultat
- +4 474 377
0 enheter förlorade
Försvarare
Graveyard
- Totalt resultat
- −4 496 377
72 000 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 72 000
- Byte
- 4 474 377
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 1
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +1 085 970 | −1 107 970 |
| Kristall | +1 309 765 | −1 309 765 |
| Deuterium | +2 078 642 | −2 078 642 |
| Totalt | +4 474 377 | −4 496 377 |
| Hederspoäng | −8 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | −72 000 |
| Byte | +4 474 377 | −4 474 377 |
| Reparerat försvar | +50 000 | |
| Totalt resultat | +4 474 377 | −4 496 377 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 1 085 970 | 1 309 765 | 2 078 642 | 4 474 377 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · HeadCrash
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 975 | 0 |
| Kryssare | 500 | 0 |
2 flottor
HeadCrash · flotta 1
Vapen 180 % · Sköld 190 % · Pansar 190 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Litet transportskepp | 975 | 975 | 0 |
HeadCrash · flotta 2
Vapen 180 % · Sköld 190 % · Pansar 190 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Kryssare | 500 | 500 | 0 |
Försvarare · Graveyard förstörd
Vapen 140 % · Sköld 130 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Raketramp | 36 | −36 |
25 Raketramp kunde lagas.
Rundan i detalj
Runda 1 av 1
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 6 079 | 36 |
| Eldkraft | 5 730 130 | 6 912 |
| Absorberat av sköldar | 2 210 | 1 656 |
Anfallare
HeadCrash · flotta 1
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 975 | 0 |
HeadCrash · flotta 2
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Kryssare | 500 | 0 |
Försvarare
Graveyard förstörd
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Raketramp | 0 | −36 |