HeadCrash vs. Graveyard
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
HeadCrash
- Totalt resultat
- +8 948 465
0 enheter förlorade
Försvarare
Graveyard
- Totalt resultat
- −8 968 465
92 000 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 92 000
- Byte
- 8 948 465
- Vrakfält
- 0
- Rundor
- 1
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +2 171 764 | −2 191 764 |
| Kristall | +2 619 417 | −2 619 417 |
| Deuterium | +4 157 284 | −4 157 284 |
| Totalt | +8 948 465 | −8 968 465 |
| Hederspoäng | −7 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | −92 000 |
| Byte | +8 948 465 | −8 948 465 |
| Reparerat försvar | +72 000 | |
| Totalt resultat | +8 948 465 | −8 968 465 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 2 171 764 | 2 619 417 | 4 157 284 | 8 948 465 |
| Vrakfält | 0 | 0 | 0 |
Flottor
Anfallare · HeadCrash
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 950 | 0 |
| Kryssare | 500 | 0 |
2 flottor
HeadCrash · flotta 1
Vapen 180 % · Sköld 190 % · Pansar 190 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 950 | 1 950 | 0 |
HeadCrash · flotta 2
Vapen 180 % · Sköld 190 % · Pansar 190 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Kryssare | 500 | 500 | 0 |
Försvarare · Graveyard förstörd
Vapen 140 % · Sköld 130 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Raketramp | 46 | −46 |
36 Raketramp kunde lagas.
Rundan i detalj
Runda 1 av 1
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 6 722 | 46 |
| Eldkraft | 5 371 940 | 8 832 |
| Absorberat av sköldar | 2 772 | 2 116 |
Anfallare
HeadCrash · flotta 1
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 950 | 0 |
HeadCrash · flotta 2
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Kryssare | 500 | 0 |
Försvarare
Graveyard förstörd
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Raketramp | 0 | −46 |