Mondmacher vs. Wolf der Graue
Wynik
Agresor wygrał bitwę.
Agresor
Mondmacher
- Łączny wynik
- +4 938 006
stracono 408 000 jednostek
Obrońca
Wolf der Graue
- Łączny wynik
- −5 932 006
stracono 4 340 000 jednostek
- Zniszczone jednostki
- 4 748 000
- Łup
- 5 346 006
- Pole zniszczeń
- 412 800
- Szansa na księżyc
- 7%
- Rundy
- 1
Szczegóły
| Agresor | Obrońca | |
|---|---|---|
| Metal | +4 731 035 | −5 348 535 |
| Kryształ | +79 912 | −392 412 |
| Deuter | +127 059 | −191 059 |
| Suma | +4 938 006 | −5 932 006 |
| Punkty honoru | +155 | +84 |
| Agresor | Obrońca | |
|---|---|---|
| Straty w walce | −408 000 | −4 340 000 |
| Łup | +5 346 006 | −5 346 006 |
| Naprawiona obrona | +3 754 000 | |
| Łączny wynik | +4 938 006 | −5 932 006 |
| Metal | Kryształ | Deuter | Suma | |
|---|---|---|---|---|
| Łup (75%) | 5 010 035 | 208 912 | 127 059 | 5 346 006 |
| Pole zniszczeń | 274 900 | 137 900 | 412 800 |
Floty
Agresor · Mondmacher
Broń 160% · Tarcza 160% · Osłona 160%
| Typ | Przed | Po |
|---|---|---|
| Mały transporter | 10 000 | 9 973 |
| Okręt wojenny | 10 000 | 9 995 |
Obrońca · Wolf der Graue zniszczona
Broń 180% · Tarcza 170% · Osłona 180%
| Typ | Przed | Po |
|---|---|---|
| Wyrzutnia rakiet | 687 | 0 |
| Lekkie działo laserowe | 42 | 0 |
| Działo Gaussa | 26 | 0 |
| Wyrzutnia plazmy | 14 | 0 |
| Duża Osłona Ochronna | 1 | 0 |
618 Wyrzutnia rakiet, 35 Lekkie działo laserowe, 24 Działo Gaussa, 12 Wyrzutnia plazmy udało się naprawić.
Runda szczegółowo
Runda 1 z 1
| Agresor | Obrońca | |
|---|---|---|
| Strzały | 20 000 | 770 |
| Siła ognia | 26 130 000 | 363 330 |
| Pochłonięte przez tarcze | 103 408 | 94 204 |
Agresor
Mondmacher
| Typ | Jednostki |
|---|---|
| Okręt wojenny | 9 995 |
| Mały transporter | 9 973 |