Valhalla
Resultat
Angriberen vandt kampen.
Angriber
[VALHALLA] Blaubaer
- Samlet resultat
- +18.514.805
1.716.000 enheder tabt
Forsvarer
[Butter] Snowcrows
- Samlet resultat
- −35.722.605
30.901.000 enheder tabt
- Ødelagte enheder
- 32.617.000
- Bytte
- 20.230.805
- Ruinmark
- 15.409.200
- Runder
- 2
Detaljer
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Metal | −858.000 | −3.598.000 |
| Krystal | +18.942.000 | −24.758.800 |
| Deuterium | +430.805 | −7.365.805 |
| I alt | +18.514.805 | −35.722.605 |
| Ærespoint | +5.482 | 0 |
| Angriber | Forsvarer | |
|---|---|---|
| Kamptab | −1.716.000 | −30.901.000 |
| Bytte | +20.230.805 | −20.230.805 |
| Manglende ruinmark | +15.409.200 | |
| Samlet resultat | +18.514.805 | −35.722.605 |
| Metal | Krystal | Deuterium | I alt | |
|---|---|---|---|---|
| Bytte (75 %) | 0 | 19.800.000 | 430.805 | 20.230.805 |
| Ruinmark | 6.684.000 | 8.725.200 | 15.409.200 |
Flåder
Angriber · [VALHALLA] Blaubaer
| Type | Før | Tabt |
|---|---|---|
| Lille Transporter | 5.000 | −429 |
| Krydser | 2.000 | 0 |
| Interceptor | 1.906 | 0 |
3 flåder
Blaubaer [VALHALLA] · flåde 1
Våben 120 % · Skjold 120 % · Pansring 120 %
| Type | Før | Efter | Tabt |
|---|---|---|---|
| Interceptor | 1.906 | 1.906 | 0 |
Blaubaer [VALHALLA] · flåde 2
Våben 120 % · Skjold 120 % · Pansring 120 %
| Type | Før | Efter | Tabt |
|---|---|---|---|
| Krydser | 2.000 | 2.000 | 0 |
Blaubaer [VALHALLA] · flåde 3
Våben 120 % · Skjold 120 % · Pansring 120 %
| Type | Før | Efter | Tabt |
|---|---|---|---|
| Lille Transporter | 5.000 | 4.571 | −429 |
Forsvarer · [Butter] Snowcrows ødelagt
Våben 150 % · Skjold 120 % · Pansring 160 %
| Type | Før | Tabt |
|---|---|---|
| Lille Transporter | 34 | −34 |
| Stor Transporter | 2 | −2 |
| Lille Jæger | 4 | −4 |
| Krydser | 180 | −180 |
| Interceptor | 1 | −1 |
| Stifinder | 820 | −820 |
Kommentarer
Log ind for at skrive en kommentar. Log ind
Ingen kommentarer endnu – skriv den første.