Valhalla
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[VALHALLA] Blaubaer
- Totalt resultat
- +18 514 805
1 716 000 enheter förlorade
Försvarare
[Butter] Snowcrows
- Totalt resultat
- −35 722 605
30 901 000 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 32 617 000
- Byte
- 20 230 805
- Vrakfält
- 15 409 200
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | −858 000 | −3 598 000 |
| Kristall | +18 942 000 | −24 758 800 |
| Deuterium | +430 805 | −7 365 805 |
| Totalt | +18 514 805 | −35 722 605 |
| Hederspoäng | +5 482 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −1 716 000 | −30 901 000 |
| Byte | +20 230 805 | −20 230 805 |
| Saknat vrakfält | +15 409 200 | |
| Totalt resultat | +18 514 805 | −35 722 605 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (75 %) | 0 | 19 800 000 | 430 805 | 20 230 805 |
| Vrakfält | 6 684 000 | 8 725 200 | 15 409 200 |
Flottor
Anfallare · [VALHALLA] Blaubaer
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 5 000 | −429 |
| Kryssare | 2 000 | 0 |
| Jagare | 1 906 | 0 |
3 flottor
Blaubaer [VALHALLA] · flotta 1
Vapen 120 % · Sköld 120 % · Pansar 120 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Jagare | 1 906 | 1 906 | 0 |
Blaubaer [VALHALLA] · flotta 2
Vapen 120 % · Sköld 120 % · Pansar 120 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Kryssare | 2 000 | 2 000 | 0 |
Blaubaer [VALHALLA] · flotta 3
Vapen 120 % · Sköld 120 % · Pansar 120 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Litet transportskepp | 5 000 | 4 571 | −429 |
Försvarare · [Butter] Snowcrows förstörd
Vapen 150 % · Sköld 120 % · Pansar 160 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 34 | −34 |
| Stort transportskepp | 2 | −2 |
| Litet jaktskepp | 4 | −4 |
| Kryssare | 180 | −180 |
| Jagare | 1 | −1 |
| Pathfinder | 820 | −820 |
Kommentarer
Logga in för att lämna en kommentar. Logga in
Inga kommentarer än – skriv den första.