Pivo vs. Lampard750
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
Pivo
- Totalt resultat
- +61 833 710
4 362 000 enheter förlorade
Försvarare
Lampard750
- Totalt resultat
- −84 872 310
58 186 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 62 548 000
- Byte
- 26 686 310
- Vrakfält
- 40 341 000
- Rundor
- 4
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +41 761 559 | −51 325 559 |
| Kristall | +19 085 691 | −27 642 291 |
| Deuterium | +986 460 | −5 904 460 |
| Totalt | +61 833 710 | −84 872 310 |
| Hederspoäng | +6 161 | +67 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −4 362 000 | −58 186 000 |
| Byte | +26 686 310 | −26 686 310 |
| 1 återvinningsrapport | +39 509 400 | |
| Totalt resultat | +61 833 710 | −84 872 310 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (75 %) | 23 074 559 | 2 613 291 | 998 460 | 26 686 310 |
| Vrakfält | 21 336 000 | 19 005 000 | 40 341 000 | |
| Återvunnet | 20 916 000 | 18 593 400 | 39 509 400 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 20 916 000 | 18 593 400 | 39 509 400 |
Flottor
Anfallare · Pivo
Vapen 120 % · Sköld 120 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 4 244 | −1 032 |
| Kryssare | 444 | −6 |
| Slagskepp | 1 500 | −1 |
| Jagare | 537 | 0 |
Försvarare · Lampard750 förstörd
Vapen 80 % · Sköld 80 % · Pansar 100 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 840 | −1 840 |
| Stort transportskepp | 1 076 | −1 076 |
| Litet jaktskepp | 84 | −84 |
| Stort jaktskepp | 417 | −417 |
| Kryssare | 71 | −71 |
| Slagskepp | 83 | −83 |
| Återvinnare | 114 | −114 |
| Spionsond | 860 | −860 |
| Bombare | 65 | −65 |
| Flaggskepp | 7 | −7 |
| Jagare | 112 | −112 |
| Reaper | 4 | −4 |
| Pathfinder | 212 | −212 |