Der Fischer fischt frische Fische...


Bitwa w uniwersum OGame.de Yakini!

Następujące floty spotykają się w bitwie:
Trigger75 vs. FiScHeR_vOm_BoDeNsEe


Agresor Trigger75
Typ Mały transporter Lekki myśliwiec Krążownik Pancernik
Łącznie 200 271 143 135

 

Obrońca FiScHeR_vOm_BoDeNsEe
Typ Duży transporter Krążownik Okręt wojenny Statek kolonizacyjny Recykler Sonda szpiegowska Bombowiec Niszczyciel Gwiazda Śmierci Pancernik
Łącznie 500 1.005 1.000 2 1.505 116 500 500 1 500

BOOOOOOM!


Agresor Trigger75 zniszczono
Typ Mały transporter Lekki myśliwiec Krążownik Pancernik
Łącznie 0 (-200) 0 (-271) 0 (-143) 0 (-135)

 

Obrońca FiScHeR_vOm_BoDeNsEe
Typ Duży transporter Krążownik Okręt wojenny Statek kolonizacyjny Recykler Sonda szpiegowska Bombowiec Niszczyciel Gwiazda Śmierci Pancernik
Łącznie 471 (-29) 1.004 (-1) 1.000 2 1.468 (-37) 105 (-11) 500 500 1 500

Obrońca wygrał bitwę!

Agresor stracił łącznie 17.506.000 jednostek.
Obrońca stracił łącznie 1.054.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.343.500 metal i 3.743.000 kryształu.


Total result (incl. follow ups and harvest reports)
Agresor Obrońca
-8.123.000 Metal 3.779.500
-7.072.000 Kryształ 3.336.000
-2.311.000 Deuter -76.000
-17.506.000 Suma 7.039.500
10 Honorpoints 3.166
Dobitki
brak
Raporty ze zbiórki
4.343.500 metalu i 3.750.000 kryształu zebrano.
Komentarze
Ress frei Haus...
Komentarze
Prosze się zalogować, żeby dodać komentarz
Carlo CoxXx (21.04.2016 22:26):
mir gefällts

GZ Fischi

gredy29 (21.04.2016 20:39):
gw...kleine member heute, grosse fleeter morgen 😉...schöner kb ....

TanzendeSpiosonde (21.04.2016 18:27):
...mal ehrlich
es gibt auch Spieler mit weniger Punkte deren Fleet ggf. gerade mal 100kk Units an wert hat und deshalb "nur" so kleine KB´s entstehen können...

@Fischer Gratz hast fein gemacht

DeEsTr0yeR (21.04.2016 15:24):
mal ehrlich... 17kk Units geschrottet, gehört sowas öffentlich? Ich finde OGMem sollte eine Grenze von 100kk Units einbauen, sonst wird es schnell unübersichtlich und bei solchen KB's ist nichts sehenswertes.
Da könnte ich ja jeden KB vom inifarmen hochstellen und mich freuen ...

Nichts gegen diesen KB, schön Ress frei Haus, aber ist für mich nicht gut genug um es der Öffentlichkeit zu zeigen.


© 2026 Rene Pasing | Statystyki | Team | Stopka | Polityka Prywatności | Emoji icons supplied by JoyPixels™