Carlo auf CoxXx
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[E-A] Carlo CoxXx
- Totalt resultat
- +14 696 639
0 enheter förlorade
Försvarare
[KUA] Kraven
- Totalt resultat
- −18 008 639
6 624 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 2 follow-ups · 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 6 624 000
- Byte
- 8 575 000
- Vrakfält
- 3 312 000
- Månchans
- 20 %
- Rundor
- 4
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +7 897 612 | −9 553 612 |
| Kristall | +3 831 053 | −5 487 053 |
| Deuterium | +2 967 974 | −2 967 974 |
| Totalt | +14 696 639 | −18 008 639 |
| Hederspoäng | 0 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | 0 | −6 624 000 |
| Byte | +8 575 000 | −8 575 000 |
| 2 follow-ups | +2 809 639 | −2 809 639 |
| 1 återvinningsrapport | +3 312 000 | |
| Totalt resultat | +14 696 639 | −18 008 639 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (75 %) | 4 658 069 | 1 656 158 | 2 260 773 | 8 575 000 |
| Vrakfält | 1 656 000 | 1 656 000 | 3 312 000 | |
| Återvunnet | 1 656 000 | 1 656 000 | 3 312 000 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Follow-up 1 | +2 247 399 | −2 247 399 |
| Follow-up 2 | +562 240 | −562 240 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 1 656 000 | 1 656 000 | 3 312 000 |
Flottor
Anfallare · [E-A] Carlo CoxXx
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 700 | 0 |
| Jagare | 100 | 0 |
2 flottor
Carlo CoxXx [E-A] · flotta 1
Vapen 150 % · Sköld 150 % · Pansar 160 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Jagare | 100 | 100 | 0 |
Carlo CoxXx [E-A] · flotta 2
Vapen 150 % · Sköld 150 % · Pansar 160 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 700 | 1 700 | 0 |
Försvarare · [KUA] Kraven förstörd
Vapen 170 % · Sköld 170 % · Pansar 160 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 552 | −552 |
Alla 4 rundor i detalj
Runda 1 av 4
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 1 978 | 552 |
| Eldkraft | 506 900 | 7 176 |
| Absorberat av sköldar | 7 025 | 26 808 |
Anfallare
Carlo CoxXx [E-A] · flotta 1
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 100 | 0 |
Carlo CoxXx [E-A] · flotta 2
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 700 | 0 |
Försvarare
Kraven [KUA]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 348 | −204 |
Runda 2 av 4
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 1 972 | 348 |
| Eldkraft | 496 400 | 4 524 |
| Absorberat av sköldar | 4 497 | 20 948 |
Anfallare
Carlo CoxXx [E-A] · flotta 1
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 100 | 0 |
Carlo CoxXx [E-A] · flotta 2
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 700 | 0 |
Försvarare
Kraven [KUA]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 157 | −395 |
Runda 3 av 4
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 2 033 | 157 |
| Eldkraft | 603 150 | 2 041 |
| Absorberat av sköldar | 2 029 | 10 648 |
Anfallare
Carlo CoxXx [E-A] · flotta 1
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 100 | 0 |
Carlo CoxXx [E-A] · flotta 2
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 700 | 0 |
Försvarare
Kraven [KUA]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 18 | −534 |
Runda 4 av 4
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 2 027 | 18 |
| Eldkraft | 592 650 | 234 |
| Absorberat av sköldar | 234 | 1 224 |
Anfallare
Carlo CoxXx [E-A] · flotta 1
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 100 | 0 |
Carlo CoxXx [E-A] · flotta 2
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 700 | 0 |
Försvarare
Kraven [KUA] förstörd
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Stort transportskepp | 0 | −552 |
Kommentarer
Logga in för att lämna en kommentar. Logga in