bengel vs. subzero
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
bengel
- Totalt resultat
- +6 452 000
48 000 enheter förlorade
Försvarare
subzero
- Totalt resultat
- −6 614 000
666 000 enheter förlorade
- Förstörda enheter
- 714 000
- Byte
- 6 500 000
- Vrakfält
- 33 600
- Rundor
- 2
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +2 142 666 | −2 280 666 |
| Kristall | +2 142 667 | −2 166 667 |
| Deuterium | +2 166 667 | −2 166 667 |
| Totalt | +6 452 000 | −6 614 000 |
| Hederspoäng | +35 | 0 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −48 000 | −666 000 |
| Byte | +6 500 000 | −6 500 000 |
| Reparerat försvar | +552 000 | |
| Totalt resultat | +6 452 000 | −6 614 000 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (75 %) | 2 166 666 | 2 166 667 | 2 166 667 | 6 500 000 |
| Vrakfält | 16 800 | 16 800 | 33 600 |
Flottor
Anfallare · bengel
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 296 | −12 |
| Kryssare | 100 | 0 |
2 flottor
bengel · flotta 1
Vapen 140 % · Sköld 130 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Litet transportskepp | 1 296 | 1 284 | −12 |
bengel · flotta 2
Vapen 140 % · Sköld 130 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Efter | Förlorade |
|---|---|---|---|
| Kryssare | 100 | 100 | 0 |
Försvarare · subzero förstörd
Vapen 120 % · Sköld 80 % · Pansar 140 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Raketramp | 333 | −333 |
276 Raketramp kunde lagas.