Avengers
Resultat
Anfallaren vann striden.
Anfallare
[Avengers] IronMan
- Totalt resultat
- +25 130 766
1 445 000 enheter förlorade
Försvarare
[WoO] Schnitzel GmbH
- Totalt resultat
- −52 165 166
52 080 000 enheter förlorade
Totalt resultat inklusive 1 återvinningsrapport
- Förstörda enheter
- 53 525 000
- Byte
- 85 166
- Vrakfält
- 26 490 000
- Månchans
- 41 %
- Rundor
- 6
Detaljer
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Metall | +10 958 255 | −18 602 255 |
| Kristall | +14 358 885 | −24 374 285 |
| Deuterium | −186 374 | −9 188 626 |
| Totalt | +25 130 766 | −52 165 166 |
| Hederspoäng | −8 645 | +349 |
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Stridsförluster | −1 445 000 | −52 080 000 |
| Byte | +85 166 | −85 166 |
| 1 återvinningsrapport | +26 490 600 | |
| Totalt resultat | +25 130 766 | −52 165 166 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Byte (50 %) | 2 255 | 14 285 | 68 626 | 85 166 |
| Vrakfält | 11 466 000 | 15 024 000 | 26 490 000 | |
| Återvunnet | 11 466 000 | 15 024 600 | 26 490 600 |
| Metall | Kristall | Deuterium | Totalt | |
|---|---|---|---|---|
| Återvinningsrapport 1 | 11 466 000 | 15 024 600 | 26 490 600 |
Flottor
Anfallare · [Avengers] IronMan
Vapen 160 % · Sköld 160 % · Pansar 160 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 1 000 | −17 |
Försvarare · [WoO] Schnitzel GmbH förstörd
Vapen 130 % · Sköld 130 % · Pansar 150 %
| Typ | Före | Förlorade |
|---|---|---|
| Återvinnare | 60 | −60 |
| Jagare | 600 | −600 |
Alla 6 rundor i detalj
Runda 1 av 6
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 1 000 | 660 |
| Eldkraft | 1 820 000 | 965 520 |
| Absorberat av sköldar | 463 960 | 433 458 |
Anfallare
IronMan [Avengers]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 997 | −3 |
Försvarare
Schnitzel GmbH [WoO]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Återvinnare | 27 | −33 |
| Jagare | 580 | −20 |
Runda 2 av 6
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 997 | 607 |
| Eldkraft | 1 814 540 | 933 274 |
| Absorberat av sköldar | 471 174 | 427 409 |
Anfallare
IronMan [Avengers]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 995 | −5 |
Försvarare
Schnitzel GmbH [WoO]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Återvinnare | 6 | −54 |
| Jagare | 484 | −116 |
Runda 3 av 6
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 995 | 490 |
| Eldkraft | 1 810 900 | 778 768 |
| Absorberat av sköldar | 393 132 | 394 818 |
Anfallare
IronMan [Avengers]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 992 | −8 |
Försvarare
Schnitzel GmbH [WoO]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Återvinnare | 0 | −60 |
| Jagare | 312 | −288 |
Runda 4 av 6
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 992 | 312 |
| Eldkraft | 1 805 440 | 502 008 |
| Absorberat av sköldar | 281 840 | 275 080 |
Anfallare
IronMan [Avengers]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 983 | −17 |
Försvarare
Schnitzel GmbH [WoO]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Återvinnare | 0 | −60 |
| Jagare | 115 | −485 |
Runda 5 av 6
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 983 | 115 |
| Eldkraft | 1 789 060 | 185 035 |
| Absorberat av sköldar | 111 280 | 105 800 |
Anfallare
IronMan [Avengers]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 983 | −17 |
Försvarare
Schnitzel GmbH [WoO]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Återvinnare | 0 | −60 |
| Jagare | 3 | −597 |
Runda 6 av 6
| Anfallare | Försvarare | |
|---|---|---|
| Skott | 983 | 3 |
| Eldkraft | 1 789 060 | 4 827 |
| Absorberat av sköldar | 3 120 | 2 760 |
Anfallare
IronMan [Avengers]
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Jagare | 983 | −17 |
Försvarare
Schnitzel GmbH [WoO] förstörd
| Typ | Enheter | Förlorade |
|---|---|---|
| Återvinnare | 0 | −60 |
| Jagare | 0 | −600 |